Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 1.Sigurante fuzibile 10A - 500 buc 2 Cablu Conductor 1.5 MYF maro -300 ml 3 Cablu Conductor 1.5 MYF albastru -300 m 4 Cablu Conductor 1.5 MYF CTV - 300 ml 5 Spray vopsea neagra 400ml -10 buc 6 Spray vopsea alba 400ml-10 buc 7 Spray vopsea verde 400ml-10 buc 8 Silicon transparent sanitar 280 ml -10 buc 9 Solutie detergent pentru sters dispersoare- 20 kg 10 Surubelnite cu acumulatori- 3 buc 11 Surubelnite izolate pentru electricieni-2 seturi 12 Cleste stil 160 mm-3 buc 13 Cleste cu varf lung 200 1000V -3 buc 14 Cutie colectiva A1382 – Lungime 80 cm, latime 40 cm, inaltime 40 cm, grosime 5 mm - 1500 buc 15 Elastice Pachete de 1000 buc/pachet-30 buc 16 Teava rectangulara 60x40 -80 ml 17 Plasa bordurata 2.5x2 m - 30 buc 18 Folie 50 cm - 50 buc 19 Balamale 12 grosime - 8 perechi 20 Conexpanduri 10 grosime cu 100 mm - 100 buc 21 Vopsea verde -3 buc 22 Diluant 1l -2 buc 23 Pensule -2 buc 24 Lacat mm- 4 buc 25 Tabla neagra2000X1000X1.5 - 5 foi 26 Cornier 25x25 mm - 75 ml 27 Grund 2.5l -2 buc

Număr anunț
DA25351834
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.208,75 RON
Valoare atribuită
31.208,75 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.208,75 RON

din 31.208,75 RON estimat