Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 20 pungi PVC x 500 ml. Punga PVC plastifiata cu un tub conector lateral continand 500 ml. solutie perfuzabila

Număr anunț
DA25345360
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692700-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.628,20 RON
Valoare atribuită
9.628,20 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.628,20 RON

din 9.628,20 RON estimat