Atribuită
Cumpărare directă
60 cd rigips 4m*15,55lei, 250 buc bride 9-15*0,84lei, 1 cutie horsurub 3,5 1000buc/cut*42,01lei, 20 buc cap ph2*2,94lei, 6 buc burghiu beton 8*160*21,00lei, 2 buc disc 350*3*3,36lei, 50 buc coltar aluminiu 2,5*2,52lei, 5 sac super rigips 25kg*42,85 lei, 4 buc spaclu 120*15,13lei, 7 lavabil 15l*231,09lei, 10 buc pensula 80*8,40lei, 5 buc pensula 60mm*5,88lei, 5 buc trafalet *21,00lei, 8 buc trafalet 100*5,04lei, 30 buc rezerva trafalet*2,10lei, 1 buc lampa gaz*6303lei, 3 buc perii sarma*4,20lei, 2 buc teava 60/40*2*65,54lei, 10 buc teava 60/0*3 6ml*172,70lei, 20 buc doza gc 6m*10,08lei, 30 buc doza 4m gc*6,72lei, 20 doza derivatie*2,52lei, 50 buc priza sucko*8,82lei, 25 priza rj45utp*21,48lei, 50ml copex metalic*5,04lei, 300mfy2,5*0,80lei, 2 buc rezertve cutter set 10*12,60lei, 4 buc cutter *2,52lei, 20 buc intrerupator*6,72lei, 20 buc rama priza 6m*8,40lei, 30 buc rama priza 4m*6,72lei
- Număr anunț
- DA25351520
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.329,32 RON
- Valoare atribuită
- 9.329,32 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.