Atribuită Cumpărare directă

Set compus din 1. Manseta TA pentru monitoarele COMEN C80 2. Cablu prelungitor 2.4 m prevazut cu conector metalic

Număr anunț
DA25370824
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.240 RON
Valoare atribuită
37.240 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.240 RON

din 37.240 RON estimat