Atribuită Cumpărare directă

Reparatii modul comanda ,inlocuire sursa alimentare,inlocuire releu comanda,resoftare sistem

Număr anunț
DA25353316
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.955,13 RON
Valoare atribuită
3.955,13 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.955,13 RON

din 3.955,13 RON estimat