Atribuită Cumpărare directă

accu achizitioneaza 300 buc placi prefabricate beton cf descriere furnizor

Număr anunț
DA25357386
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
DELTA LUK INTRACOM SRL (CUI 5425452)
Cod CPV
45223821-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.335 RON
Valoare atribuită
10.335 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.335 RON

din 10.335 RON estimat