Atribuită Cumpărare directă

Amenajare si ecologizare teren prin nivelare cu buldozerul zona Balti si Fabrica de caramida

Număr anunț
DA25347871
Autoritate contractantă
Comuna Orlesti (CUI 2573950)
Furnizor / câștigător
IMPERIUM CONSTRUCT SRL (CUI 24032751)
Cod CPV
45236000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.175 RON
Valoare atribuită
29.175 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.175 RON

din 29.175 RON estimat