Atribuită
Cumpărare directă
LANT 3/8 PICCO 22X1.6 PILA ROTUNDA 5.5X200MM 2X6.3 FURCA FORJATA 4 D 5X18.49 COADA UNELTE LEMN 5X8.43 MANUSI DIF CULORI 12X2.94 MANUSI PROTECTIE GALBENE 12X5.04 MANUSI SPALT TEXTIL GOLIAT 10 12X8.4 MANUSI MAXIGRIP L/9 426822X11.76 DINTE LANT 3/8 PICCO 25X1.6 PILA ROTUNDA 4.0X200MM 1X6.3 Manopera/Reparatii HUSQVARNA 1X84.03 SINA ST R 50CM 1.6MM 3/8" 1X184.87 MATURA SORG IMPLETITE 10X16.81 ASCUTIT LANT 1X5.04 AMORTIZOR HUS 1X16.81 Manopera ELGAJ HUSQVARNA 1X50.42 DINTE LANT 3/8 32X2.02 PILA ROTUNDA 4.8X200MM 2X6.3 MANUSI ALL STAR L/9 11X12.61 MANUSI ALL STAR M/8 9X12.61 MANUSI INSERTIE SPUMA NITRIL 10X13.45 MANUSI PROTECTIE PORTOCALIU CU REFLECTORIZANT 1X14.29 MANUSI SPALT TEXTIL GOLIAT 10 30X8.4
- Număr anunț
- DA25370237
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688 RON
- Valoare atribuită
- 1.688 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.