Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de obiecte de inventar si materiale necesare pentru reparatia si intretinerea unitatilor de invatamant prescolar si secundar inferior

Număr anunț
DA25358819
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.192,26 RON
Valoare atribuită
25.192,26 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.192,26 RON

din 25.192,26 RON estimat