Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ COVOR PVC

Număr anunț
DA25351455
Autoritate contractantă
CENTRUL REZIDENTIAL PENTRU PERSOANE VARSTNICE DEPENDENTE SF MARIA (CUI 34208996)
Furnizor / câștigător
PAUL SERV COM SRL (CUI 3645400)
Cod CPV
44112230-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.956,36 RON
Valoare atribuită
28.956,36 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.956,36 RON

din 28.956,36 RON estimat