Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul cuprinde: - realizarea hartii vectoriale pe baza ortofotoplanului la scara mare care va cuprinde: - preluarea datelor vectoriale existente - digitizarea tuturor strazilor si imobilelor aferente - numerele de casa vechi si propunerea de numere de casa noi - tiparirea in format A0 a hartii vector - predarea in format digital a hartii - realizarea consultatntei tehnice de specialitate privind implementarea RENNS la nivel de UAT
- Număr anunț
- DA25364468
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOTTLOB (CUI 16573608)
- Furnizor / câștigător
- MULTILEADER SRL (CUI 36398560)
- Cod CPV
- 71354100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.