Atribuită
Cumpărare directă
Mystic Top este un fungicid sistemic cu spectru larg de acţiune, în special asupra agenţilor patogeni care provoacă făinari la culturile de grâu, orz, măr şi viţă de vie. Mystic Top este formulat ca emulsie in apa si se prezinta sub forma unui lichid limpede, omogen, de culoare galben-pai, ce contine 250 g/l tebuconazol. Fungicid sistemic ce se transloca acropetal protejand cresterile noi; Efect preventiv si curativ; Eficacitate de lunga durata asupra agentilor patogen
- Număr anunț
- DA25360280
- Autoritate contractantă
- statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI 9179830)
- Furnizor / câștigător
- PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
- Cod CPV
- 24457000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.068,80 RON
- Valoare atribuită
- 9.068,80 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.