Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant Domestos 5 L - 44.60/buc x 2 buc Sapun lichid rezerva 5 L - 34.80/buc x 4 buc Alcool sanitar 500 ml - 15.00/buc x 24 buc Manusi nitril, marime M, 100 buc/cut - 44.00/buc x 2 buc Manusi nitril, marime S, 100 buc/cut - 44.00/buc x 2 buc Prosop hartie 100 ml - 11.90/buc x 12 buc

Număr anunț
DA25359533
Autoritate contractantă
ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
Furnizor / câștigător
GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,20 RON
Valoare atribuită
907,20 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,20 RON

din 907,20 RON estimat