Atribuită Cumpărare directă

Clorura de hidroxilamoniu pentru analiza; (= 0.000001% Hg) ACS,ISO

Număr anunț
DA25360840
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.585 RON
Valoare atribuită
2.585 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.585 RON

din 2.585 RON estimat