Atribuită Cumpărare directă

AUTOFORANT+SAIBA 4.8X38MM 200X017 IMBUS 3MM 98X20MM CR-VA 1X2.52 CHEIE CALORIFER 1X1.68 SARMA ZINCATA 2MM 4X8.43 VOPSEA IDEEA ALBASTRU MEDIU 0.75L 10X15.97 VOPSEA IDEEA BRUN 0.75L 10X15.97 VOPSEA IDEEA VERDE LUMINOS 0.75L 10X15.97 VOPSEA IDEEA GALBEN 0.75L 10X15.97 DILUANT KOBER 0.9L 5X8.43 AUTOFORANT+SAIBA 5.5X25MM 100X0.21 AUTOFORANT+SAIBA 5.5X60MM 40X0.21 PENSULA LATA X-6 60MM 5X5.04 LAC PROTECTOR EXTRA 3IN1 CIRES 0.75L 10X25.21 SURUB GHIPS CARTON NEGRESE 3.5X35MM 100X0.04 AUTOFORANT+SAIBA 4.8X38MM 200X0.17 ELECTROZI SUPERBAZ 3.2X350*MM (4KG, 112BUC) 2X58.82 SURUB CAP HEXAGONAL 14X90MM 10X2.1 PIULITA AUTOBLOCARE M14 10X0.5 CUIE LEMN 90MM 5X5.04 VOPSEA IDEEA OCRU 0.75L 6X15.97 VOPSEA PITURA VERDE 0.6L 6X8.43 VOPSEA PITURA ALBASTRU 0.6ML 6X8.43 VOPSEA IDEEA BRUN 0.75L 6X15.97 DILUANT NITRO THINNER 1L 5X21.01 SAIBA M8 40X0.42 SURUB CAP HEXAGONAL 8X120MM 40X1.26 DIBLU FIXARI GRELE 12X140MM 40X0.843 VOPSEA IDEEA OCRU 0.75L 6X15.97 LACAT KALE 50MM 1X31.93 LACAT KALE 60MM 1X43.70 TIJA FILETATA M12 23X6.72 SAIBA MICA M12 100X0.13 PIULITA M12 100X0.25 VOPSEA IDEEA BRUN 0.75L 16X15.97 PIULITA M12 13X0.25 PERIE SARMA INDOITA SCURTA 1X8.43

Număr anunț
DA25370232
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.396 RON
Valoare atribuită
2.396 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.396 RON

din 2.396 RON estimat