Atribuită
Cumpărare directă
Aparat foto DSLR Nikon D7500, kit cu obiectiv 18-140 mm, f/3.5-5.6 si accesorii (Card de memorie Micro SD, 64 GB UHS-I, V30, A1, 4K UHD, 100 MB/s cu adaptor - 1 buc. si Geanta foto Nikon, pentru aparat foto DSLR cu obiectiv de kit si accesorii - 1 buc.)
- Număr anunț
- DA25367958
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.880 RON
- Valoare atribuită
- 4.880 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.