Atribuită
Cumpărare directă
hartie copiator A4 80gr 21top + caiet a4 spirala 2buc + plic c6 200buc + pix aihao 567 11buc + pix corector 3buc + calculator rsb 2buc + baterie duracell r6 14buc + schneider evidentiator 2buc + mine creion rotring 3buc + dosar alb incopciat 1/1 sau 1/2 100buc + biblioraft 75mm 16buc + aviz insotire a5 1 buc + marker ah 1buc + marker cd 1buc + file protectie noki 102buc + pix pensan my-tech 2buc + plic cu burduf b4 10buc + separator carton a5 2buc + creion rotring 0.5/0.7 1buc + pix 505m schneider 2buc + capse sax 24/6 3cutii
- Număr anunț
- DA25375058
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
- Furnizor / câștigător
- ROGESIL SRL (CUI 22004003)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,55 RON
- Valoare atribuită
- 565,55 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.