Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner Xerox 3117, 3122, 3124, 3125, Compatibil 106R01159, 3000 pagini,Unitate cilindru negru compatibil OKI B411, B412, MB472, B4xx/B5xx/MB4xx/MB5xx, Drum Unit 44574302,Cartus toner compatibil OKI B412 B432 B401 B411 B431 MB461 MB471 MB491 MB472 B512 MB562dnw
- Număr anunț
- DA25385784
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.140,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.140,39 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.