Atribuită Cumpărare directă

Recepția autovehiculului/autovehiculelor, în service, de către prestator, se va realiza prin eliberarea de către prestator a unui Proces Verbal de predare - primire (recepţie) în vederea efectuării diagnosticării, încheiat între reprezentantul prestatorului şi cel al beneficiarului care va conține minim următoarele informații:  datele de identificare ale operatorului economic (denumire, adresă, etc);  data efectuarii Procesului Verbal de predare - primire (recepţie);  numărul de înmatriculare/înregistrare, marca, tip, model, km la bord, serie șasiu al autovehiculului pentru care se întocmește Proces Verbal de predare - primire (recepţie);  anvelope, dimensiunea și seriile acestora;  baterii de acumulatori tip, data fabricației;  cantitatea de carburant din rezervor estimate cu ajutorul indicatorului de bord;  scule și accesorii;  semnătura și ștampila prestatorului și a beneficiarului La cererea beneficiarului reprezentantul acestuia va fi admis în zona în care se efectuează diagnosticarea autovehiculului . Prestatorul va răspunde de integritatea autovehiculelor preluate, pe toată perioada efectuării diagnosticării, până la predarea către reprezentantul beneficiarului, la ieşirea din service. Pe timpul cât autovehiculele se află în service, responsabilitatea pentru luarea măsurilor de securitate a muncii, prevenirea şi stingerea incendiilor şi protecţia mediului revine în sarcina prestatorului care este direct răspunzător în cazul producerii unor prejudicii.

Număr anunț
DA25373981
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat