Atribuită Cumpărare directă

Serviciul se achizitioneaza pe o perioada de 9 luni pentru 14 numere de telefon . Servicii incluse pe fiecare abonamet : Minute nelimitate in toate retelele fixe si mobile nationale; 100 de sms-ri nationale lunar incluse in abonament pe fiecare numar de telefon; Internet cu viteze de până la 21,6 Mbps, pentru 10GB trafic de date în rețeaua 3G; Internet cu viteze de până la 150 Mbps, pentru 50GB trafic de date în reteaua 4G; Pana la 1.000 de minute in principalele retele fixe din UE, SUA, Canada si China, precum si in principalele retele mobile internationale din: SUA, Canada si China, Austria, Belgia, Bulgaria, Republica Ceha, Cipru, Danemarca, Estonia, Franta, Germania, Grecia, Italia,etc. Clauze : 1.Procedura de atribuire a contractului este initiata sub incidenta prezentei clauze suspensive, in sensul ca incheierea contractului de achizitie publica este conditionata de alocarea creditelor bugetare, cu aceasta destinatie, semnarea contractului facandu-se cu respectarea dispozitiilor referitoare la angajarea cheltuielilor bugetare care intra sub incidenta legislatiei privind finantele publice. 2. Daca pana la data de 31.12.2020, Ordonatorul Secundar de Credite, Directia Generala pentru Administrarea Patrimoniului Imobiliar Sector 2, va stabili ca acest serviciu sa fie executat de catre un alt operator economic, din acel moment achizitia directa prin SICAP va inceta, iar contractul se va rezilia fara a mai putea face obiectul unui litigiu.

Număr anunț
DA25379382
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.309,58 RON
Valoare atribuită
2.309,58 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.309,58 RON

din 2.309,58 RON estimat