Atribuită Cumpărare directă

solutie injectabila, antiemetic indicat pentru profilaxia si tratamentul gretei si varsaturilor induse de tratamentul citostatic (chimioterapie si radioterapie)

Număr anunț
DA25385925
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.906 RON
Valoare atribuită
24.906 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.906 RON

din 24.906 RON estimat