Atribuită Cumpărare directă

Servicii informatice legislative, respectiv instalare, actualizare și mentenanță program legislativ online, pentru un număr de 203 de utilizatori (80 de utilizatori în Aparatul Central și 123 de utilizatori în structurile teritoriale ale Achizitorului), prin alocarea de parole și nume de utilizatori, pentru o perioadă de 12 luni. Modelul de contract asumat prin semnatura si stampila si completat pe prima pagina (in zona punctata) cu datele de identificare ale societatii va fi transmis pe adresa de email achizitii.publice@loto.ro.

Număr anunț
DA25392744
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72268000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.323,76 RON
Valoare atribuită
15.323,76 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.323,76 RON

din 15.323,76 RON estimat