Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă intenționează să achizitioneze contractul – Achiziţia serviciului de consultanţă în managementul proiectului ”DOTAREA INFRASTRUCTURII AMBULATORIULUI SPITALULUI JUDEŢEAN CĂLĂRAŞI”, în cadrul Programului Operaţional Regional 2014-2020, cod SMIS 127058. Valoarea estimată totala a achizitiei este de 130.000 lei fără TVA. Ofertele se depun la adresa de e-mail: gabriel.dima@calarasi.ro sau in catalogul SEAP (o pozitie de catalog noua) pana la data de 01.04.2020, ora 17:00. Oferta vor fi intocmita conform caietului de sarcini si documentele atasate (formulare). Oferta declarată câștigătoare se va stabili aplicând criteriul prețului cel mai scăzut și se va posta în Catalogul electronic din SEAP.
- Număr anunț
- DA25380619
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.000 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.