Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 50 ROLLER UNI-BALL JETSTREAM SXN-101 SXN-101 30 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 250 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 200 FOAIE DE PARCURS PENTRU AUTOVEHICULE TRANSPORT PERSOANE, A4, 100 FILE/CARNET P01701 1 COPII COLOR FORMAT A4 30 COPII COLOR FORMAT A3 30 PLASTIFIERE A4 30 PLASTIFIERE A3 3

Număr anunț
DA25395368
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000,16 RON
Valoare atribuită
1.000,16 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000,16 RON

din 1.000,16 RON estimat