Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 1 Placa gips carton normala Rigips 9.5 x 1200 x 2600 mm- 8 BUC. X 23.60 LEI FARA TVA 2 Profil gips carton tip UW 75 x 4000 x 0.6 - 8 BUC. X 35.88 LEI FARA TVA 3 Folie polietilena, natur, 6.25 x 3.2 m - 3 PACHETE X 27.35 LEI FARA TVA 4 Banda dubla deziva, latime 10 mm, 5 m lungime- 10 BUC. X 13.37 LEI FARA TVA 5 Ipsos Rigips Super 25 kg- 1 SAC X 71.50 LEI FARA TVA
- Număr anunț
- DA25369452
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- URVAS COM SRL (CUI 12162910)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 763,09 RON
- Valoare atribuită
- 763,09 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.