Atribuită Cumpărare directă

Pentru dezinfectie, conform ordonanta militara nr. 4/29.03.2020 art 6, alin 1-2 :4000229 MOCHETA TKT GAZON VERDE (380 GR. FIR/M2) - 139 M2

Număr anunț
DA25395694
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39531310-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.327,80 RON
Valoare atribuită
2.327,80 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.327,80 RON

din 2.327,80 RON estimat