Atribuită Cumpărare directă

SEPARATOR DE SARCINA 16A = 2 BUC. , 25A = 2 BUC. , 40A 3 POLI ABB = 2 BUC. , SEPARATOR DE SARCINA 100A 6 POLI ABB = 2 BUC. ; SEPARATOR DE SARCINA 125A 6 POLI ABB = 2 BUC.

Număr anunț
DA25386737
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31214200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.676,60 RON
Valoare atribuită
5.676,60 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.676,60 RON

din 5.676,60 RON estimat