Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN.38/10.02.2020 Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie

Număr anunț
DA25379443
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 13678960)
Cod CPV
45312200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat