Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare obligatorie locuinte PAD pt 6 cladiri cu destinatia de locuinta conform caiet de sarcini nr.40254/15.11.2019 atasat anuntului de publicitate nr.ADV1123290/12.12.2019.

Număr anunț
DA25402859
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,54 RON
Valoare atribuită
579,54 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,54 RON

din 579,54 RON estimat