Atribuită
Cumpărare directă
Analizor pentru testare serologica (imunoenzimatica), compusa din cititor PR4100 cu PC, spalator de microplaci PW40, Incubator cu 4 placi, imprimanta laser pentru tiparire rezultate. Cititor microplaci PR4100 cu urmatoarele caracteristici: Sistem optic de masurare pentru microplaci 8 x 12 rânduri, godeuri cu fund rotund, plat sau în forma de V; Cititorul cuprinde filtre pentru urmatoarele lungimi de unda: 405, 450, 550, 492, 620 nm.; Domeniu de lucru : 0.00- 4.00 OD pentru citire între 400-750nm; Interfata cu utilizatorul prin Laptop-PC (inclus) cu sistem de operare Windows 10 si ultima versiune de software ELISA specializat Magellan Tracker; Certificat CE-IVD (in vitro diagnostic); Software extern ELISA va fi specializat pentru interpretarea datelor preinstalat pe PC. Imprimata laser monocrom - inclusa. Spalator microplaci PW 40 cu urmatoarele caracteristici: - minim 75 programe diferite de spalare stocabile, pentru toate tipurile de placi ELISA cunoscute (cu fund plat, in U, sau in V), - cap de spalare cu: 8 canale; - posibilitatea de spalare de la 1 bareta pana la 12 barete - numar de cicluri de spalare programabil intre 1 si 9, - pompele de aspiratie si distributie montate in interiorul aparatului pentru siguranta utilizarii, - Programarea sa permita modificarea parametrilor de spalare - capac de protectie anti-aerosoli; - trusa de intretinere inclusa care sa includa periuta de curatare, mandrene pentru desfundare cap; - intercomunicare aparat-utilizator prin afisaj
- Număr anunț
- DA25385037
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 38434580-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.000 RON
- Valoare atribuită
- 46.000 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.