Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L POINT 23 x 18 lei; PROSOP HARTIE 2STR 145 FOI 200 x 2.96 lei; HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 4000 x 0.53 lei; SAPUN SEMITOALETA 150GR 2051 x 1.6 lei; NAFTALINA 10 x 23.1lei;

Număr anunț
DA25404531
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.638,60 RON
Valoare atribuită
6.638,60 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.638,60 RON

din 6.638,60 RON estimat