Atribuită Cumpărare directă

Raporte semestriale sau anuale de urmarire a comportarii in exploatare a constructiilor si instalatiilor aferente acestora, interventii in timp si postutilizarea acestora, conform art 17 alin 3 si art 27 lit b si c din Lege 10/1995 republicata

Număr anunț
DA25395342
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
PARALEL BUILD S.R.L. (CUI 37026743)
Cod CPV
71315400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.640 RON
Valoare atribuită
101.640 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.640 RON

din 101.640 RON estimat