Atribuită
Cumpărare directă
Se vor executa următoarele servicii aferente web-siteului: - actualizarea lunară a informațiilor comunicate pe website; - actualizare informații; - suport tehnic; - consultanță și consiliere cu privire la administrarea website-ului; - optimizarea structurii de navigație (la nevoie). - mentenanță website; - îmbunătăţirea funcţionalităţii website-ului; - reorganizarea home page; - optimizarea website-ului astfel încât să fie afişat identic indiferent de navigatorul web folosit; - adăugarea de noi butoane în meniul din partea stângă şi crearea paginilor aferente acestora; - schimbarea unor elemente de vizibilitate (logo, etichete sub steaguri); - îmbunătăţirea modulului de administrare pentru asigurarea următoarelor funcţionalităţi: - editare/avizare pagini, upload fişiere, consultare/interogare baze de date, modificare structură meniu; - crearea şi implementarea unui Forum care să permită crearea de social groups, încărcarea de fişiere, notificare prin e-mail, etc; - realizarea unor secţiuni (pagini) noi în interiorul site-ului şi restructurarea celor existente; - realizare secţiune sondaje de opinie; - respectarea elementelor de identitate vizuală puse la dispoziţie de către Autoritatea Contractantă; - optimizarea timpului de încărcare a website-ului; - înscrierea website-ului în principalele motoare de căutare; - optimizarea configurării website-ului pentru a fi înscris pe principalele motoare de căutare; - adresă IP proprie externalizată; - implementare contor
- Număr anunț
- DA25405265
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,VASILE ALECSANDRI (CUI 20745701)
- Furnizor / câștigător
- S&B TELECOM S.R.L. (CUI 15105722)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.