Atribuită Cumpărare directă

1. salva vita 20 a 1, 2. holsurub cu diblu 8, 3. doza ramificatie 100/100, 4. mod cadru 3m, 5. mod rama 3m, 6. mod intr simplu, 7. mod tasta falsa, 8. cablu myym 3x2.5, 9. clema 10-11, 10. doza pt patrata 100x100, 11. tablou sig 4 loc, 12. prza dubla pt, 13. priza dubla pt gri, 14. corp ilum led 24 e, 15. comutator elegant, 16. ruleta mag 5m, 17. gletiera dreapta, 18. spuma den braven 750 ml, 19. plasa fibra de sticla, 20. disc abr 115x1.6, 21. fierastrau pt BCA, 22. spuma den braven 750 ml, 23. spuma polistirean 750 ml, 24. drisca plastic burete, 25. cleste decablator, 26. tuburi termo 4. 27. diblu gips carton k wurth, 28. autofiletante 3.5x45, 29. cablu myym 3x2.5 30. bec led e27, 31. holsurub + diblu 8, 32. pistol cu aer cald, 33. burghiu sds makita 6.5x260, 34. bit torx, 35. profil colt 2.5m, 36. adeziv bca, 37. bca zidarie 10. 38. bca zidarie 25. 39. adeziv bca, 40. mortar hasit 30kg, 41. polistiren f8, 42. polistiren f5, 43. polistiren f2.

Număr anunț
DA25381140
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,96 RON
Valoare atribuită
1.277,96 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,96 RON

din 1.277,96 RON estimat