Atribuită Cumpărare directă

Prestarea a 2 (doua) ore de service/ luna la solutiile software din Sistemul Integrat de Contabilitate Bugetara. Suport tehnic pentru clienti, atat prin deplasare la sediul clientului, cat si prin tehnici de depanare la distanta: -salvari baze de date pe echipamentele clientului; -verificare arhivare baze de date; -verificare coerenta înregistrari în limita posibilitatilor tehnice; -verificarea închiderilor de luna din punct de vedere informatic; -verificare mod de lucru al utilizatorilor; -întretinere baze de date; -baze de date din arhive la cererea BENEFICIARULUI; -reinstalarea aplicatiilor (daca este cazul); -instruire suplimentara a personalului; -asistenta telefonica; -upgrade legislativ; Serviciile vor fi prestate in perioada 01.04.2020- 31.12.202 si se va semna un contract de achizitie publica de prestari servicii ce va putea fi prelungit cu act aditional. Se va emite factura lunar.

Număr anunț
DA25399922
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ATTOSOFT SRL (CUI 7881188)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat