Atribuită Cumpărare directă

Noptiera metalica +ABS. Corp noptiera metalic vopsit cu pulberi epoxidice de culoare alba Dimensiuni Lungime 500mm X adincime 480mm X inaltime 780mm,cu patu roti silentioase doua blocabile in diagonala Comparimentare:balt ABS,sertar ABS,masa extractibila ABS,copartiment depozitare cu polita si usa din ABS. Suporti exteriori pentru prosoape din inox.

Număr anunț
DA25395103
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INCENT COM SRL (CUI 9488160)
Cod CPV
39143123-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.300 RON
Valoare atribuită
72.300 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.300 RON

din 72.300 RON estimat