Atribuită Cumpărare directă

Filter cards, only for JC 304, 720-1803 720-1804 __THARMAC GmbH 200BUC 160 1.00 160 2 Single cytology funnel, reusable, for samples up to 0,5 ml 720-1803 __THARMAC GmbH 12BUC 870.00 1.00 870 3 Cytoslides with 1 circle, coated 720-1809 __THARMAC GmbH 100BUC 200 2.00 400

Număr anunț
DA25386325
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat