Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea a 5 litri substanta dezinfectanta Nocolyse, cu respectarea specificatiilor tehnice din descrierea furnizorului. Substanta va fi utilizata cu ajutorul aparatului Nocospray aflat in dotarea institutiei noastre. Prezenta reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA25391161
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat