Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie in baza art. 6 alin. 1 si 2 si al Ordonantei militare nr. 4 din data de 29.03.2020. Pentru 838 scari de bloc - se vor dezinfecta : casa scarii ( intrand si paliere) , spatii comune si lifturi ( unde este cazul)

Număr anunț
DA25395615
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
90670000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.520,12 RON
Valoare atribuită
42.520,12 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.520,12 RON

din 42.520,12 RON estimat