Atribuită Cumpărare directă

Solutie dezinfectanta de maini Ydal MEC Aviz al Comisiei Nationale pentru Produce Biocide numarul 4191Bio/01/12.24 Timp de actiune: 60 secunde (nediluat) Substanta activa: Quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chlorides, concentratie 0,2% Utilizare: se aplica 1,5 - 2 ml de produs pe pielea curata si se freaca mainile pana la evaporare, timp de 60 de secunde. Mainile nu trebuiesc clatite cu apa. se pot dezinfecta suprafete, prin pulverizarea produsului pe suprafata care a fost curatata anterior si se lasa produsul sa actioneze intre 1 minut si 15 minute. Ambalare: recipient din polietilena de 5 litri

Număr anunț
DA25395474
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
ARMARLUX INDUSTRIES SRL (CUI 37706642)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat