Atribuită Cumpărare directă

NCIDIN ACTIVE 4x1.5KG-Dezinfectant concentrate pe baza de oxygen active, destinat dezinfectiei suprafetelor

Număr anunț
DA25402895
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.910 RON
Valoare atribuită
8.910 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.910 RON

din 8.910 RON estimat