Atribuită Cumpărare directă

achizitionare servicii elaborare studiu fezabilitate, pentru 18 treceri de pietoni inteligente, in municipiul Deva, cu respectarea tuturor cerintelor din Caietul de sarcini nr. 22583/03.03.2020 (document atasat). In cazul unui accept va solicitam inainte de semnarea contractului sa depuneti certiificatul constatator ONRC si declaratia 60 conform Legii 98/2016, (document atasat).

Număr anunț
DA25399981
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
ELECTRONET INSTALAŢII SRL (CUI 24883332)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat