Atribuită Cumpărare directă

AC achizitioneaza servicii de inchiriere de utilaje agricole: tractor cu atomizor 450lt si instalatie pulverizatoare montata in fata tractorului pentru combaterea raspandarii pandemiei de COVID-19. Utilajul este deservit de personal specializat

Număr anunț
DA25395970
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
SILMAI PRODCOM SRL (CUI 16137730)
Cod CPV
77111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat