Atribuită
Cumpărare directă
SERVICIU DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ PENTRU 12 AUTOVEHICULE. ACHIZITIE DIRECTĂ CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1138159 DIN 26.03.2020. SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ŞI SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT CERERE ASIGURARE RCA PENTRU ACHIZIŢIA DE SERVICII RCA ANEXĂ LA NR.2561761 DIN 25.03.2020, PREVEDERILE ANUNȚULUI MAI SUS MENŢIONAT, ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 27.03.2020 CU NR 6164 ȘI 6172 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563270 DIN 27.03.2020.
- Număr anunț
- DA25389301
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.421,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.421,58 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.