Atribuită
Cumpărare directă
Cablu USB2.0 5M AM-BM lungime 5 metri, Cablu imprimanta USB 2.0 AM-BM cu miez ferita lungime 5m Cablu imprimanta USB 2.0 AM-BM cu miez ferita lungime 5m CABLU USB2.0 pt. imprimanta SPACER 4.5m - SPC-USB-AMBM-15 CABLU USB2.0 pt. imprimanta SPACER 4.5m, (AM/BM), black, „SPC-USB-AMBM-15” SKU: SPC-USB-AMBM-15 EAN: 5949046601732 Categorie: Cabluri USB Producator: SPACER Informații suplimentare Tip accesoriu cablu or adaptor USB Tip conector 1 USB 2.0 (T) Tip conector 2 USB 2.0 Type-B (T) Conector in unghi de 90 grade nu Lungime (m) 4.5 m Culoare negru Link producător: http://www.spacer.ro/produs/cablu-usb2-0-pt-imprimanta-spacer-4-5m-am-bm-black-spc-usb-ambm-15/ Transport gratuit pentru minim 10 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. ry453l
- Număr anunț
- DA25384981
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50,40 RON
- Valoare atribuită
- 50,40 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.