Atribuită
Cumpărare directă
Sonda / Sonde alimentatie,CF TABEL: SONDE ASPIRATIE CH10-1000 BUC; CH12-500 BUC; CH14-500 BUC SONDE ENDOTRAHEALE CU BALONAS NR.3,3.5,4.0,4.5,5.0,5.5,6.0,6.5,7.0 SI 7.5 CATE 50 BUC DIN FIECARE SONDE ENDOTRAHEALE FARA BALONAS NR.2.0,2.5,3,3.5,4.0,4.5 CATE 50 BUC DIN FIECARE SI 5.0-100 BUC; 5.5 -100 BUC SONDE FOLEY 2 CAI CH 6,8,10,12,14,16-CATE 50 BUC DIN FIECARE SONDE NELATON CH 6,8,10,12,14,16,18-CATE 50 BUC DIN FIECARE
- Număr anunț
- DA25404305
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.435 RON
- Valoare atribuită
- 4.435 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.