Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE RASPUNDERE CIVILA AUTO CONFORM ANUNT DE INTENTIE NR 46175/23.03.2020 SI A OFERTEI PRIMITE B-220--WRX

Număr anunț
DA25404578
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
VS COMPANY BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 10347199)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,12 RON
Valoare atribuită
563,12 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,12 RON

din 563,12 RON estimat