Atribuită Cumpărare directă

HALATE CHIRURGICALE DUBLATE / RANFORSATE / INTARITE STERILE marimi L-100 buc, XL-300 buc, XXL- 100 buc/ PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25401077
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.950 RON
Valoare atribuită
14.950 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.950 RON

din 14.950 RON estimat