Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de testare tehnica,respectiv verificare lunara la barcile cu motor,generatoare electrice,motofierastraie cu lant si motopompe. Durata contractului: 01.05.2020 – 31.12.2019, cu posibilitatea de prelungire prin acordul partilor, prin act aditional cu maxim 4 luni, respectiv perioada 01.01.2021 – 30.04.2021, daca exista finantare pentru aceasta destinatie. Acceptul achizitiei se va face dupa studierea si acceptarea caietului de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA25392938
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
- Cod CPV
- 71632000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.067,24 RON
- Valoare atribuită
- 8.067,24 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.