Atribuită Cumpărare directă

ROLA PROSOP INDIVIDUAL 1000 FOI 2BUC/SET - 2 BUC MARCO DETERGENT GEAM 5L - 2 BUC SANO POLIWIX PARKETTE CONCENTRAT 2 L - 2 BUC MOP BUMBAC 240 GR - 6 BUC SACI MENAJ 35L 15BUC/ROLA ZOREX CLASIC - 20 BUC PROSOAPE PLIATE "V" VERDE 200/PAC 20/BAX RP - 8 BUC AGATATORI WC BREF - 20 BUC DOMESTOS PROFESIONAL PIN FRESH 5L - 2 BUC PRONTO SPRAY CLASIC /MULTIANTISTATIC - 2 BUC SAPUN LICHID ABE 5L - 1 BUC PAHARE ALBE 200C 100/SET PRESTO - 5 BUC CIF PASTA CURATAT 500ML - 2 BUC HARTIE IG. BULK SUP.ALBA 2 STR. 200FOI/SET 42SET/BAX - 2 BUC HARTIE IG JUMBO, ALB,LAM, 2STR,250GR,12ROL/BAX - 48 BUC

Număr anunț
DA25394963
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.449,28 RON
Valoare atribuită
1.449,28 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.449,28 RON

din 1.449,28 RON estimat